Basen ogrodowy - dmuchany basen wypornościowy Bestway lub IntexBasen Intex wskazówki

Przy nalewaniu wody należy rozprostować dno i wyeliminować wszelkie skurczenia materiału. Po zapełnieniu woda będzie z tym ciężko gdyż całość jest piekielnie ciężka

Przy nalewaniu wody należy rozprostować dno i wyeliminować wszelkie skurczenia ...
Komentarze
  • ZienteK 12-08-2011 g. 11:03:45
    Kupiłem nowy basen, który miał dziurę, przysłali mi łatki w okresie trwającej gwaracji, łatki nie trzymają - nie nadają się. Co mogę zrobić? Czy mogę skleić basen Budaprenem? Proszę o pomoc, nr. gg: 37217205.
  • vpthVSGchj 26-07-2013 g. 08:44:32
    romanKociołek? Przecież pieczonki były pirzswee, zanim grill się na dobre rozpanoszył „nad Wisłą”. Wymagały większej uwagi i przygotowań, ale dzięki temu nie stanowiły rozrywki dla leniwych podjada czy taniej kiełbasy z dyskontu. Ja tam nadal posiadam taki garnek na pieczonki i razem z przyjacif3łmi przyrządzamy bardzo ciekawe potrawy, ktf3re piekę na naturalnym ogniu, nie jakiś tam chemicznie naszpikowanych brykietach. Do tego zastawa – koniecznie porcelanowa, nie papierowe byle co i troszkę wf3deczki, żeby weselej było. Poza tym grillowanie jest niezdrowe, bo tłuszcz kapiący na węgiel spala się i uwalnia rakotwf3rcze substancje. Ale to okaże się dopiero po latach i wtedy będzie dopiero lament, płacz i zgrzytanie zębf3w – jak powiada klasyk.
  • klocek 12-07-2015 g. 21:26:52
    ja niestety zrobiłam to źle i ścianki basenu są inne .. naprzeciwległe do siebie są proste a inne naprzeciwległe są wypukłe tak jak powinny. Czy może się stać coś od tego z basenem?
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre:

Przeszukaj serwis