Zima w ogrodzieKondensator rozruchowy CBB60

Kondensator rozruchowy CBB60, posiada 4 styki z których 3 są wykorzystywane. Do silnika wchodzą 3 kable - jeden to faza na stałe i dwa z kondensatora. DO kondensatora dostarczane jest zero. Kondensator 16uF, do silników jednofazowych

Kondensator rozruchowy CBB60, posiada 4 styki z których 3 są wykorzystywane. Do ...
Komentarze
  • prego 15-12-2012 g. 16:08:02
    Bardzo dobra informacja. Kilka dni temu próbowałem uruchomić odśnieżarkę i właśnie padł kondensator a ja w ferworze sprawdzania, może to wyłącznik, może silnik, rozłączyłem kondensator i nie zanotowałem ustawienia. Szukałem w necie i nic. Teraz kiedy zmieniłem kondensator to widzę, że zamieniłem żółty z niebieskim. Urządzenie działa ale podłączę jak na foto. Jeśli ktoś kupi kondensator z dwoma wtykami, to musi do jadnego podłączyć czerwony i niebieski a do drugiego żółty. Tak też będzie dziłać. Dzięki Dzięki za foto.
  • Arbiter 15-12-2012 g. 22:28:17
    A u nas zmienialiśmy kondensator i niestety nie pomagało, silnik nie chce działać
  • Mario 07-08-2014 g. 20:51:03
    Hmmm ciekawe czy zadziało takie podłączenie w mojej kosiarce nabyłem nowy kondensator ale stary zdążyłem odłączyć wcześniej i zapomniałem jakie gdzie przewody, podobna opcja ,brązowy idzie od włącznika bezpośrednio do silnika ,a reszta pozostała wisząca czyli jeszcze niebieski od włacznika czerwony i żółty od uzwojenia silnika. Myślicie, że nie powinienem w taki sposób spalić silnika? Byłbym wdzieczny za odpowiedź :) Trochę to ryzyko.
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre:

Przeszukaj serwis